КІНЕЦЬ БЕЗЗАКОННЮ І КОРУПЦІЇ: РЕВОЛЮЦІЯ БЕЗ ВИЛ І БЕЗ СТРІЛЯНИНИ

КІНЕЦЬ БЕЗЗАКОННЮ І КОРУПЦІЇ

Або — РЕВОЛЮЦІЯ БЕЗ ВИЛ І БЕЗ СТРІЛЯНИНИ

http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-06-26-43   (ХайВей http://h.ua/story/336586/  )

Дякуємо, Боже, за Конституцію України Божої — спосіб знищення беззаконня, корупції та свавілля влади, злиднів і безбожності, яку ти подав нам, і молимо благословення її а також молимо  зміцнити нас, благословенням Твоїм, на впровадження її в життя країни.

Світ, нечестивими безбожниками, обмануто, начебто неможливо перемогти корупцію, яка є стимулом беззаконня.

            Конституція України Божої, лише вимогами чотирьох статей (ст. ст. 73-76), без зайвих зусиль, робить кінець беззаконню і корупції. Суть вимог цієї Конституції така:

1)           уряд, депутати Верховної Ради та Президент України, якщо за два роки перебування на посадах не забезпечене зменшення безробіття, захворюваності, смертності не за віком;

2)           керівники (чи то обрані, чи то призначені), якщо за два роки керування не покращили (згідно встановлених законодавством показників)  життя тих, хто його вибирав чи підлеглих;

3)           посадові особи (державні службовці), якщо за півтора року календарного часу правомірно скасовані два рішення (з тих, які колись приймала чи виносила ця особа); також посадовців, які застосовували один закон або його окрему норму протилежно за однакових обставин; і керівники, таких посадових осіб, якщо не притягнули до відповідальності підлеглого, відповідно тяжкості проступку (злочину),

втрачають назавжди (! – аж до третього покоління) права: займатися діяльністю за тим фахом (спеціальністю), за яким працює (чи працював) у основній і спорідненій галузях; на пенсію державного службовця; бути обраним і займати будь-які керівні посади; проти керівника, підлеглий якого протилежно застосував норму закону (незалежно від того, чи це має, чи ні негативні наслідки, для інших осіб чи держави) — порушується кримінальна справа. Відповідальність, по такій справі, обов’язкова, з позбавленням волі на встановлений кримінальним кодексом України термін, але не менше як рік.

Справедлива суть цих вимог, бо:

1) очищує (із зменшенням фінансових затрат і контролюючих зусиль) суспільство й, навіть за нинішніх умов його існування, очищує душі потенційних нечестивців. Бо перше держави, чиновник – батько своїх дітей, має переживати  за не обмеження їх у правах, за їхнє майбутнє. 

2) стимулюють урядувати і керувати чесних людей – справжніх лідерів нації, — піклуватися за перспективу їхньому поколінню успадкувати нагоду бути лідерами справедливого суспільства, бо нічим не утискують, а очищають, від перешкод корупціонерів-кар’єристів, дорогу на пости високі, згідно здібностей.

Анатолій Войтко – автор Проекту

“КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ БОЖОЇ”—

http://zbzs-wm.ucoz.ua/index/0-17

(Нетішин)

Ось тут коротко рецепти зцілення від цієї і ще 2-х основних криз:

–         від правової:  http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-06-26-43 ,

–         від економічної: http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-06-25-42 ,

–           від політичної :  http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-06-27-44

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Я не робот.